BEN KİMİM?


Dünya hızla değişiyor. İnsanlar, Şehirler, Kültürler, Meslekler ve dahası da.. Hızla değişen bu dünya da Belki de Mehmet,  ‘uzun lafın kısası’ diyerek, teknolojinin sunduğu fırsatlarla değişimi yazın dünyasından değerlendirmeyi hedeflemektedir.
 
Peki, Kimdir bu belki de Mehmet?

İzmir’de doğup büyüyen ama aslen Bodrumlu kısacası Ege kültürü ile yetişmiş bir gençtir.
İlkokulu Hakimiyet-i Milliye, Lise İzmir Karataş, Uşak Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. 
Şimdilerde ise, Dokuz Eylül Üniversitesi Pazarlama bölümü yüksek lisans öğrencisi.

Kendini bildi bileli, yaratıcı ve heyecan duyulacak projelerde koordinatör, fikir sahibi ve iş geliştirici olarak bulmuş ve yenilik getirecek projeleri merakla takip etmiştir. Gerçekleşen projelere birkaç örnekle göz atacak olursak bunlar,
Takımını Kur ‘CV’ Yarat
‘Yaz’ Fikri
Trafikte Saygı Hayat Kurtarır
Handi Change
ve Kariyer Söyleşileri’dir. 
(Projelerin ayrıntılı bilgileri ana sayfada Projeler sekmesinde yer almaktadır.)
Takvim yaprakları 2011 yılını gösterdiğinde ise ilk yurt dışı gezisi macerası zamanla dünyayı keşfetme tutkusuna dönüşmüş. O gün bugündür coşkulu bir tutkuyla dünyayı keşfederken gezme planlarını sürekli hale getirmiştir.

Ayrıca her sabah kalktığı gibi ilk iş bakkala koşar gazetesini alır, başlar okumaya, Gazete Cumhuriyet gazetesidir.

Hakkımda kısmına son birkaç şey daha ekleyecek olursak da, Deniz, Kum, Güneş gerçekliğinde romantizmi sever, Bilimsel çalışmaları önemser, yazmaktan asla vazgeçmez ve sürekli hayal kurar diyebiliriz.

Sevgilerle.

2 yorum:

  1. #Belkidemehmet her daim proje üreten, cumhuriyet gazetesi okuyan, del mundo gezgin felsefesini benimsemiş, Fenerbahçeli adam :)

    YanıtlaSil
  2. #Belkidemehmet her daim gülüşüyle dünyayı aydınlatan , muhabbetiyle insanın içini ısıtan, ideallerinin hep bir adım önünde yürüyen , bodrumlu gari de gari çağdaş bir gençtir... :)

    YanıtlaSil